MİDA Hövsan yaşayış kompleksi
Suraxanı rayonu ərazisində, Hövsan qəsəbəsinin yaxınlığında inşa olunan Hövsan Yaşayış Kompleksi Bakının, Xəzər dənizinin sahilindən 2 kilometr yaxınlığında, yaşayış və istirahət üçün rahat bir məkanda yerləşir. Kompleksin 20 hektar ərazisinin daxilində şam və zeytun ağaclarından ibarət yaşıllıq massivi mövcuddur. Ərazidə yaşıllaşdırma prosesinin fəal sürətdə davam etdirilməsi üzrə planlar Hövsan Yaşayış Kompleksinin sakinlərinin ekoloji cəhətdən təmiz və sağlam mühitdə yaşayışı üçün zəmin yaradır.
Kompleksdə mənzillərlə yanaşı hər biri 90 yerlik 2 uşaq bağçası, 1920 şagird yerli ümumtəhsil məktəbi və tibb mərkəzi inşa edilib. Bütün mənzillər tam təmirli və mətbəx mebeli ilə təchiz olunmuş vəziyyətdə vətəndaşlara təklif olunacaq.
Qeyd olunan yaşayış və təhsil binalarının daxili süpürgəlikləri Palıd MMC şirkəti tərəfindən təqdim olunub və quraşdırılıb.
Süpürgəliklərin texniki və dizayn tələblərini nəzərə alaraq, Palıd yüksək keyfiyyətli və yeni texnologiyalar ilə hazırlanmış məhsulları layihədə istifadə olunması üçün idxal etmişdir.

Жилой комплекс MİDA Говсан
Жилой комплекс «Говсан», построенный на территории Сураханского района, недалеко от поселка Говсан, расположен в 2 километрах от Баку, на берегу Каспийского моря, в удобном месте для проживания и отдыха. На территории комплекса площадью 20 гектаров находится зеленый массив сосновых и оливковых рощ. Планы по активному продолжению процесса озеленения территории создают основу для жизни жителей жилого комплекса «Говсан» в экологически чистой и здоровой среде.
Наряду с квартирами в комплексе построены 2 детских сада на 90 мест каждый, общеобразовательная школа на 1 920 ученических мест и медицинский центр. Все квартиры будут предлагаться гражданам с полным ремонтом и кухонной мебелью.
Внутренние плинтусы указанных жилых и учебных зданий были представлены и установлены компанией ООО Palıd.
Учитывая технические и конструкторские требования плинтусов, Palıd импортировал высококачественные и изготовленные по новым технологиям изделия для использования в проекте.