Nəzərinizə çatdıraq ki, müştərilər saytda sifarış verərkən qeyd edilən şəxsi məlumatlarını təqdim etməklə “Fərdi məlumatlar haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanunun 8.1-ci maddəsinə uyğun olaraq ona aid olan şəxsi məlumatların toplanmasına və istifadə olunmasına yazılı razılıq vermiş hesab edilir.
İlk olaraq qeyd etmək lazımdır ki, sayt istifadəçiləri orada yer alan məhsullar, eləcə də saytın fəaliyyəti barədə istənilən məlumatın məzmunu ilə sərbəst şəkildə tanış olmaq hüququna malikdir.
Bununla yanaşı, müştərilər onlayn kataloqdan məhsul sifariş verərkən onlardan tələb olunduğu məlumatları təqdim etməlidir. Bu zaman istifadə olunan şəxsi məlumatların təhlükəsizliyinə və üçüncü tərəf üçün əlçatan olmamasına xüsusi diqqət yetirmək lazımdır. İstifadəçilər qeyd olunan bu tələblərə əməl etmədikdə yarana biləcək problemlərə görə tam məsuliyyət daşıyırlar.
Həmçinin istifadəçilər sifariş zamanı qeyd olunan telefon nömrəsi, elektron poçt ünvanı və yaxud canlı çat vasitəsilə sayt əməkdaşları ilə əlaqə saxlaya və saytın fəaliyyəti ilə bağlı onları maraqlandıran bütün sualları verə bilərlər.

Please note that customers submitting their personal data specified when placing an order on the website, under Article 8.1 of the Law “On Personal Data” of the Republic of Azerbaijan, are considered to have given written consent to the collection and use of their personal data.
First of all, it should be noted that users have the right to freely familiarize themselves with the products offered by the website, as well as with the content of any information about its activities.
In addition, customers must provide the necessary personal data when ordering products from the online catalogue. Particular attention should be paid to the security and inaccessibility of the submitted personal data for third parties. Users are solely responsible for problems that may arise if these requirements are not followed.
Also, users can contact the website staff at the phone number specified when ordering, e-mail address or via online chat and ask all their questions.