Bu bölmədə saytda istifadə olunan və tərəfimizdən toplana biləcək şəxsi məlumatlarınız və onlardan istifadə olunmasına dair ətraflı məlumat əldə edəcəksiniz.
İlk olaraq qeyd edək ki, bir fərdin şəxsi məlumatları dedikdə onun ad, soyad, telefon nömrəsi, elektron poçt ünvanı, şəxsiyyət vəsiqəsinin seriya nömrəsi və s. bu kimi fərqləndirici məlumatlar nəzərdə tutulur.
Bəs topladığımız şəxsi məlumatlarınızın hansı məqsədlər və necə istifadə edildiyinə aydınlıq gətirək. Beləliklə:
• saytımızda sifariş verərək daxil etdiyiniz bütün şəxsi məlumatlarınız “Fərdi məlumatlar haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanununun 5.2-ci maddəsinin tələblərinə uyğun olaraq üçüncü tərəf və qurumlara ötürülmür;
• saytımızda qeyd etdiyiniz şəxsi məlumatlarınız tərəfimizdən yalnızca sizə xidmət səviyyəsinin yaxşılaşdırılması, sizləri əhəmiyyətli yenilik və dəyişikliklər barədə xəbərdar etmək üçün istifadə oluna bilər;
• həmçinin öz razılığınız əsasında qeyd etdiyiniz elektron poçt ünvanı vasitəsilə sizə saytımızın və çirkətimizin fəaliyyəti, elanlar, xüsusi tədbirlər, kampaniyalar və s. bu kimi sizləri maraqlandıra biləcək məlumatların göndərilməsi üçün istifadə olunur;

This section allows you to receive detailed information about the personal data that are submitted and may be collected by our company, as well as about their use.
First of all, please note that the personal data of an individual includes his/her first name, last name, phone number, email address, ID serial number, etc.
But let's clarify for what purposes and how the personal data we collect is used. So:
- all personal data that you enter when ordering on our website are not transmitted to third parties and entities under Article 5.2 of the Law “On Personal Data” of the Republic of Azerbaijan;
- the personal data that you provide on our website can only be used by us to improve the level of service, to warn you about important innovations and changes;
- also, based on your consent, you can receive information about the activities of our website and company, announcements, special events, campaigns, etc;