Bu bölmədə saytda istifadə olunan və tərəfimizdən toplana biləcək şəxsi məlumatlarınız və onlardan istifadə olunmasına dair ətraflı məlumat əldə edəcəksiniz.
İlk olaraq qeyd edək ki, bir fərdin şəxsi məlumatları dedikdə onun ad, soyad, telefon nömrəsi, elektron poçt ünvanı, şəxsiyyət vəsiqəsinin seriya nömrəsi və s. bu kimi fərqləndirici məlumatlar nəzərdə tutulur.
Bəs topladığımız şəxsi məlumatlarınızın hansı məqsədlər və necə istifadə edildiyinə aydınlıq gətirək. Beləliklə:
• saytımızda sifariş verərək daxil etdiyiniz bütün şəxsi məlumatlarınız “Fərdi məlumatlar haqqında” Azərbaycan Respublikası Qanununun 5.2-ci maddəsinin tələblərinə uyğun olaraq üçüncü tərəf və qurumlara ötürülmür;
• saytımızda qeyd etdiyiniz şəxsi məlumatlarınız tərəfimizdən yalnızca sizə xidmət səviyyəsinin yaxşılaşdırılması, sizləri əhəmiyyətli yenilik və dəyişikliklər barədə xəbərdar etmək üçün istifadə oluna bilər;
• həmçinin öz razılığınız əsasında qeyd etdiyiniz elektron poçt ünvanı vasitəsilə sizə saytımızın və çirkətimizin fəaliyyəti, elanlar, xüsusi tədbirlər, kampaniyalar və s. bu kimi sizləri maraqlandıra biləcək məlumatların göndərilməsi üçün istifadə olunur;

Политика конфиденциальности
В этом разделе вы получите подробную информацию о ваших личных данных, которые используются на сайте и могут быть собраны нами, и о том, как их использовать.
Во-первых, обратите внимание, что, когда мы говорим о личной информации человека, то имеем в виду его имя, фамилию, номер телефона, адрес электронной почты, серийный номер удостоверения личности и т. д.
Но давайте проясним, для каких целей, и как используются собранные нами личные данные. И так:
- все персональные данные, которые вы вводите при заказе на нашем сайте, не передаются третьим лицам и организациям в соответствии с требованиями статьи 5.2 закона Азербайджанской Республики «О персональных данных»;
- ваша личная информация, которую вы указали на нашем сайте, может быть использована нами только для того, чтобы повысить уровень обслуживания, предупредить вас о важных нововведениях и изменениях;
- также по указанному вами адресу электронной почты на основании вашего согласия вы можете получать информацию о деятельности нашего сайта и компании, объявлениях, специальных мероприятиях, кампаниях и т. д., он используется для отправки информации, которая может вас заинтересовать;